Çözüm Dijital

"Ürünlerinize müşteri aramayın
müşteriler ürünlerinizi bulsun"

Google Yapay Zeka...... İnternet Arama Veri Depolama   Reklam Verme
Servisi

Google sadece dünyanın en büyük arama motoru servisi değil, ileri teknoloji kuruluşudur. Yapay zekâ kullanarak; yaptıkları aramalara göre insanların davranışlarını, beğenilerini filtrelemek suretiyle kategorize ediyor ve bu verileri reklam verenlerin hizmetine sunuyor.

Minimum Harcama/Maksimum Verim!

Reklam verme amacınıza göre, google sizlere çok sayıda kampanya türü seçeneği sunar ve en yüksek faydayı edinmeniz için mümkün mertebe yol gösterir. Hiç deneyimi olmayan birisi bile açıklamalar ve yönlendirmelerle bir reklam kampanyası oluşturup bunu yayınlayabilir. Fakat bilinmelidir ki; bu yöntemle oluşturulan bir kampanyadan verim alma ihtimali sıfıra yakındır. Çünkü; son derece ayrıntılar içeren karmaşık bir yapıyla karşı karşıyasınızdır. Bir google reklam uzmanı tarafından yönetilmeyen kampanyadan mutlu olunacak bir sonuç elde etmek mümkün olmamaktadır.

Google Her Yerde

Arama sonuçlarından görünmek google reklam çeşitlerinden sadece bir tanesi. İnternette gezindiğiniz hemen her sitede google reklamlarını görürsünüz. Daha önce yaptığınız aramalarla ilgili ya da ziyaret ettiğiniz, ürün incelediğiniz bir sitenin reklamı hemen her yerde karşınıza çıkacaktır. 

Bir Google Platformu

youtube

Son zamanlarda en çok rağbet gören sosyal medya platformu youtube olmakta ve youtube da bir google ürünüdür. Youtube reklamları başlı başına uzmanlık konusudur.